Radio Sitara FM Feel The Sound, Shine Like A Star
Winter Festival Podcast Robot Heart
Bollywood acteur Salman Khan, die vandaag jarig is, is afgelopen weekend opgenomen in het ziekenhuis nadat hij was gebeten door een slang.
“Er was een slang mijn boerderij binnengekomen. Ik wilde deze weer mee naar buiten nemen. Hiervoor gebruikte ik een stok. Geleidelijk aan kroop de slang naar mijn hand. Ik wilde de slang toen vastpakken om deze los te laten, maar werd toen drie keer gebeten. Het was een soort van giftige slang. Na de beet ben ik direct naar het ziekenhuis gebracht. Ik heb zes uur in het ziekenhuis gelegen. Het gaat nu goed”, aldus Salman Khan.
De Panvel-boerderij van de familie Khan ligt midden in de natuur. En in de omgeving zijn verschillende wilde dieren en slangen te vinden.
De acteur is weer thuis en zal vandaag in alle rust zijn 56e verjaardag vieren.
Geschreven door icetouch.ar
Snel een vraag stellen over de Studio, Kantoor of Administratie? Ons WhatsApp nummer is 085-7378420
©Copyright 2024. Powered By Stichting Garv United COOKIEBELEID (EU) COOKIE POLICY